contabil sef

SC DEFNE SELOS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza contabilitatea societatii in conformitate cu dispozitiile legale
Verifica documentele contabile si asigura supervizarea financiar-contabila a acestora
Urmareste si analizeaza lunar rezultatele financiare ale firmei si face propunerile necesare
Asigura suport echipei din subordine
Pregateste declaratiile si raportarile periodice, lunare, trimestriale, semestriale si anuale
Alte responsabilitati specifice postului

CERINTE

Economist cu studii superioare si experienta de minim 3 ani pe un post similar
Cunostinte solide a legislatiei financiar contabile
Cunostinte solide de operare PC : Word, Excell , Power Point
Excelente abilitati de organizare si analiza, simt al preciziei, atentie la detalii
Capacitatea de a lua decizii eficiente si de asumare acestora
Persoana comunicativa, perseverenta, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

comert en gross si en detail produse alimentare