Bucatar/pizzar demonstrator

Bilancia Exim Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

BILANCIA EXIM

Angajeaza : bucatar/pizzar demonstrator
Locul desfasurarii activitatii : Ilfov, Bucuresti
Profilul candidatului :
- educatie si experienta in domeniu (cunoasterea tehnologiei echipamentelor profesionale alimentare, a normelor de igiena alimentara);
- usurinta in exprimare, orientare catre oameni (clienti) si rezultate;
- capacitatea de organizare, intr-un mod eficient, a activitatii profesionale si a timpului;
- initiativa, spontaneitate, dinamism, energie, perseverenta, charisma;
- foarte bune abilitati de coordonare si de lucru in echipa;
- atentia la detalii si simt estetic deosebit;
- studii de specialitate, calificari/specializari/instruiri sau experienta deosebita in vanzari;
- cunoasterea limbii engleze/italiene este obligatorie;
- cunoasterea, la perfectie, a limbii romane este obligatorie;
- capacitatea de a lucra in conditii de stres;
- obligatia (prin ADN sau dobandita prin educatie) de a nu MINTI (pe nimeni!);
- cu dovedita pasiune pentru gastronomie !

CERINTE

Responsabilitati :
- prezentarea demonstrativa a retetelor si tehnologiilor echipamentelor profesionale alimentare in fata unui public avizat/specializat (non casnic);
- respectarea programului zilnic de lucru si disponibilitate pentru deplasari (ocazionala);

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- oportunitatea de a participa la cursuri intensive de pregatire si perfectionare profesionala (interne/externe);
- cele normale pentru o societate care respecta pentru a fi respectata;

cv-urile se trimit la : fax: 021-352.33.33
si/sau e-mail: contact@bilancia.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Industrie alimentara