ASISTENT VANZARI - LOGISTICA

TECHNO OFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suport comercial si logistic echipei de vanzari;
Elaboreaza ofertele si documentele necesare procesului de vanzare;
Elaboreaza prezentari de produse si servicii;
Participa la realizarea si dezvoltarea site-ului companiei;
Identifica oportunitati de promovare a produselor si serviciilor si le propune conducerii companiei;
Organizează prezentări, târguri, expoziţii, evenimente, campanii de promovare care să atragă clienţi potenţiali;
Intocmeste rapoarte de vanzari;

CERINTE

Studii medii sau superioare;
Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara (domeniu tehnic – avantaj);
Cunostinte temeinice si rapiditate in operare pe computer (Microsoft Office - Word, Excel, Power Point, Outlook);
Bune cunostinte de limba engleza si italiana;
Abilitati de comunicare;
Eficienta, orientare catre rezultate, atitudine pozitiva si deschisa catre colegi si colaboratori;
Organizare, nivel ridicat de atentie, spirit de initiativa, dorinta de perfectionare si spririt de echipa;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + prime, bonusuri;
Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie dinamica;
Mediu de lucru stimulativ;
Lucru in echipa tanara, atmosfera placuta.

Companie ce activeaza in domeniul amenajarilor spatiilor de birouri. Show-room: Popesti-Leordeni, Sos.de Centura, nr. 103, jud. Ilfov, Corp Administrativ A2, et.2 www.techno-office.ro