Asistent Manager

SC FLIPPPER COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea agendei de lucru a Directorului General
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- Inregistrarea si indrumarea clientilor si gestionarea lor
- Sortarea si arhivarea zilnica a corespondentei
- Redactarea documentelor necesare
- Activitati de protocol

CERINTE

- Excelente cunostinte de operare PC- MS Office
- Bune abilitati de comunicare
- Persoana organizata, atenta la detalii, dinamica, responsabila, serioasa, stabila
- Aspect placut, profesional
- Limba engleza: scris/ vorbit/ citit - nivel avansat
- Abilitati in utilizarea aparaturii de birou ( fax, centrala telefonica, calculator, copiator..etc)

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Telefon
- Transport

DESCRIEREA FIRMEI

Flipper Comimpex

Începând cu anul 2000, îsi desf¿soar¿ activitatea într-un spatiu de productie modern, de 7.500 mp, situat pe un teren de 15.000 mp în nordul Bucurestiului.(Soseaua de Centura Nr. 28 Tunari Jud Ilfov)

Produsele noastre sunt realizate sub un control strict al calit¿tii fiind folosite utilaje moderne, materii prime de calitate superioar¿ si ambalaje dintre cele mai atr¿g¿toare.

Servirea si grija acordat¿ clientilor este o preocupare constant¿ a companiei noastre; folosim o retea de distributie care corespunde cerintelor clientilor la cel mai înalt nivel.

Societatea noastr¿ ofer¿ o palet¿ larg¿ de produse, ambalate în diferite cantit¿ti, atât sub form¿ de pliculete, cutii metalice, ambalaje vidate, cât si vrac.
Produsele marca Fiesta sunt comercializate în toate magazinele de tip supermarket si hypermaket.
www.fiesta.ro