ASISTENT ADMINISTRATIV-BRAGADIRU

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizarea bazei de date documente
- rezervari hotel parteneri externi, etc.
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
-contabilitate primara si evidenta cheltuieli
- asigurarea relatiilor cu banca, administratia financiara, primarie, serviciul de contabilitate, colaboratori (de aceea este necesar carnet auto categorie B)

CERINTE

Minim 2 ani experienta pe un post similar
- cunostiinte contabilitate primara ;
- limba engleza scris/vorbit
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine, seriozitate, loialitate
- permis auto categorie B

- cazier judiciar curat

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix 500 euro net
- dezvoltare profesionala in cadrul societatii
- asigurare transport zilnic Bucuresti – Bragadiru
- telefon serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!