Asistant manager

SC AGRO SUD DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Actualizeaza baza de date documente;
- Elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management;
- Redacteaza, transmite si arhiveaza corespondenta de afaceri;
- Factureaza clientii;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Selecteaza informatiile necesare si redacteaza rapoarte solicitate de managerul direct;
- Participa la realizarea situatiilor financiare ale clientilor/furnizorilor avuti in gestiune;
- Contribuie la intocmirea dosarului lunar de contabilitate;
- Urmareste termenele de facturare a platilor si incasarilor;
- Gestioneaza contactele personale si profesionale ale managerului.

CERINTE

-Cunostinte bune de limba engleza scris/vorbit;
- De preferinta absolvent de studii superioare dupa 2013 cu experienta minim 1 an pe un post similar;
- Cunostinte de operare calculator si Microsoft Office(Word, Excel, Outlook);
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare;
- Proactivitatea si initiativa sunt esentiale

Firma Agro Sud Design este o firma de amenajari si intretineri gradini si utilaje pentru gradini.