Agent de paza

DDV Perfect Concept S R L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agenti de paza
- fara antecedente penale,
-seriozitate si punctualitate
-atestat de paza, constituie un avantaj;

CERINTE

Din comuna DRAGOMIRESTI , judetul Ilfov sau imprejurimi

BENEFICII OFERITE

850 lei

PERFECT GUARD este o companie cu capital privat romanesc 100% si este in totala concordanta cu prevederile Legii 333/2003 si HG 301/2012, fiind autorizata pentru desfasurarea serviciilor de paza si protectie de catre I.G.P.R., D.O.P. cu licenta nr. 2099/P, precum si cu avizul prealabil al Serviciului Roman de Informatii.

In baza acestei prevederi, compania noastra este licentiata sa efectueze:

- servicii de paza a obiectivelor, bunurilor, valorilor precum si consultanta
- servicii de protectie personala specializata si consultanta

PERFECT GUARD garanteaza pentru calitatea serviciilor sale, societatea fiind asigurata la OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP conform politei seria G nr. 853585.

Activitatea firmei este sustinuta de cadre de conducere cu o bogata experienta de specialitate, iar personalul de paza este in permanenta pregatit si verificat.
Serviciile noastre se adreseaza:

•societatilor comerciale, fie pentru spatiile cu circuit inchis (sedii, birouri, hale industriale, parcuri auto etc.), fie pentru cele destinate publicului larg (showroom, magazine, supermarket, mall, farmacii etc.);
•hoteluri si pensiuni;
•santiere de constructii;
•ansambluri rezidentiale;
•institutii publice;
•unitati de invatamant public sau privat.

Misiunea companiei noastre este:
•sa oferim “servicii perfecte” si de o calitate ireprosabila;
•sa ne dezvoltam permanent serviciile;
•sa investim in tehnologii si in specializarea personalului;
•sa identificam permanent nevoile clientilor;
•sa ocupam un loc important in piata furnizorilor de servicii de securitate.

Siguranta ca va vom depasi asteptarile!