angajam tamplar

EDEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea schitelor pieselor si a desenelor de detaliu;
Selectarea si pregatirea materialului de lucru, insemnarea partilor care trebuie lucrate;
Prelucrarea tuturor tipurilor de lemn prin taiere, masurare, gaurire sau imbinare folosind unelte manuale sau electrice;
Prelucrarea mecanica a reperelor din lemn masiv;
Debitarea panourilor pe masini unelte si agregate;
Slefuirea si finisarea suprafetelor produse prin baituire, vopsire, lacuire;
Montarea, asamblarea si dezasamblarea partilor componente ale produselor;
Executarea cofrajelor pentru diferitele elemente de rezistenţă ale construcţiilor (fundaţii, stâlpi, grinzi, planşee, scări, pereţi) din beton armat;
Executa operatii de masurare, proiectare, marcare a dimensiunilor pe lemn, taiere de lungimi;modelare parti individuale pentru constructii din lemn;
Montarea elementelor prefabricate care alcătuiesc structura de rezistenţă a clădirilor etajate;
Montarea pardoselilor din lemn (duşumele din scândură, parchet de diferite esenţe fag, stejar, foi de parchet laminat);
Asambleaza diferite tipuri de produse de tamplarie cum ar fi: astereala, acoperitori prefabricate, mese, banci usi, sipcuiala, constructii complicate;
Executa acoperiş tip şarpantă, încadrarea şi ajustarea tâmplăriei;
Citeşte şi interpretează planurile de execuţie şi cele de detaliu pentru executarea lucrărilor în conformitate cu proiectul de execuţie;
Efectuează calcule matematice simple de apreciere a necesarului de materiale pentru executarea lucrărilor de dulgherie/tâmplărie;
Măsoară şi trasează amplasamentul lucrărilor de dulgherie/tâmplărie în conformitate cu proiectul de execuţie şi normativele în vigoare;
Intretine si repara constructiile din lemn si restaureaza lemnul;

CERINTE

Scoala profesionala
Calificare in domeniu
Experienta

BENEFICII OFERITE

Salariul net 5000 lei
Transport decontat in functie de distanta
Prime in functie de performanta
Abonament medical

Parcul de aventura Edenland Park functioneaza din anul 2012, domeniul principal de activitate fiind activitati recreativ-distractive. Este cel mai mare parc de aventura din Romania si este locul ideal in care te poti relaxa, distra si poti experimenta senzatii tari impreuna cu familia si prietenii.