Angajam personal agentie turism

SC INCOMING & EVENTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OPERATOR CALCULATOR:
CANDIDATUL IDEAL
- Experienta intr-un post similar;
- Cunostinte avansate editare text ( pachetul microsoft office) si grafica;
- Atitudine profesionista;
- Persoana organizata, punctuala, constiincioasa si responsabila;

- Nivel mediu/ avansat de cunoastere a limbii engleze necesare pentru operarea sistemului;
- Capabil sa respecte dead-line-urile;

- Atentie sporita la detalii

- Dexteritate si viteza de lucru la calculator

- Activitati de operare a datelor in programul informatic utilizat cu privire la ofertele turistice concepute la nivelul companiei: introducere, prelucrare, validare, etc;
- Verificarea periodica in sistem a pachetelor turistice si prelucrarea conform indicatiilor persoanelor responsabile cu ofertarea;
- Participarea la realizarea tehnica a pliantelor, brosurilor, cataloagelor folosite la targuri si expozitii;
- Intocmirea de rapoarte periodice, conform solicitarilor superiorilor ierarhici;

CERINTE

Conditii minime de incadrare ale solicitantilor: domiciliul in zona Bucuresti-Ilfov, experienta in domeniu de minimum 2 ani

Sc Incoming & Events SRL este o agentie de turism proaspat infiintata cu o gama diversificata de programe turistice atat in tara cat si in strainatate. Serviciile furnizate se adreseaza atat turistilor individuali sau grupurilor, cat si oamenilor de afaceri sau corporatiilor.
Compania ofera oportunitati pentru a experimenta noi aventuri si permite clientilor sa isi indeplineasca visele calatorind in cele mai provocatoare destinatii.
Echipa Incoming & Events are ca obiectiv consilierea clientilor in alegerea vacantelor potrivite, precum si oferirea solutiilor optime din punct de vedere al calitatilor serviciilor la un pret avantajos.