angajam instalator instalatii sanitare

EDEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea lucrărilor de instalare pentru conductele de apă;
Repararea și întreținerea sistemelor din rețeaua de apă;
Instalarea robinetelor, a filtrelor, a legăturilor dintre dispozitivele care fac parte din sistemul de instalații;
Montarea și punerea în funcțiune a conductelor, a instalațiilor și a obiectelor sanitare;
Verificarea instalațiilor sanitare, a robinetelor, hidranților, sifoanelor etc.;
Identificarea defecțiunilor apărute la conducte, sisteme de instalații și repararea lor;

CERINTE

Scoala profesionala/liceu
Calificare in domeniu
Experienta

BENEFICII OFERITE

Salariul net 5000 lei
Transport decontat in functie de distanta
Prime in functie de performanta'
Abonament medical

Parcul de aventura Edenland Park functioneaza din anul 2012, domeniul principal de activitate fiind activitati recreativ-distractive. Este cel mai mare parc de aventura din Romania si este locul ideal in care te poti relaxa, distra si poti experimenta senzatii tari impreuna cu familia si prietenii.