angajam electrician cunostinte automatizari

EDEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura functionarea la parametrii prescrisi a utilejelor, instalatiilor si echipamentelor;
- Asigura intretinerea preventiva a echipamentelor si instalatiilor din parc si din cladirea de birouri;
- Asigurarea asistentei permanente, repararea si reconditionarea subansamblelor si echipamentelor in caz de avarie;
- Are cunostinte de automatizari si electrica;
- Cablare conform schemelor electrice;
- Executa inspectii periodice si revizii tehnice ale instalatiilor;
- Identifica defectele si intervine pentru remedierea acestoral;
- Intocmeste documentele aferente fiecarei lucrari in parte;

CERINTE

Scoala profesionala/liceu, calificare in domeniu, experienta.

BENEFICII OFERITE

Salariul net 5000 lei
Transport decontat in functie de distanta
Prime in functie de performanta
Abonament medical

Parcul de aventura Edenland Park functioneaza din anul 2012, domeniul principal de activitate fiind activitati recreativ-distractive. Este cel mai mare parc de aventura din Romania si este locul ideal in care te poti relaxa, distra si poti experimenta senzatii tari impreuna cu familia si prietenii.