Angajam educator grupa 1-3 ani

Fundatia Sunflower

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ingrijirea si supravegherea copiilor in acord cu nevoile lor;
- ghidarea copiilor la clasa si in spatiile din afara cladirii;
- intalniri periodice individuale si/sau colective cu parintii;
- comunicare zilnica cu parintii, daca este nevoie;
- informare trimestriala sub forma de "newsletter" despre dezvoltarea psiho-emotionala a copiilor si cea cognitiva;

CERINTE

Absolvent facultatea de Psihologie sau Psiho-pedagogie;
Diploma AMI pentru 0-3 ani reprezinta un avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la nivel fluent;
Cunoasterea unei alte limbi straine reprezinta un avantaj (franceza, spaniola);
Experienta de lucru cu copiii.

BENEFICII OFERITE

- Sustinere pe drumul ales de tine;
- Apreciere pentru educatia, experienta si contributia pe care o aduci in comunitate;
- Echipa tanara, deschisa, prietenoasa si stimulativa;
- Participare la seminarii, conferinte pe educatie;