angajam contabil contabilitate primara

EDEN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor in contabilitate, cronologic si sistematic;
Verifica, prelucreaza si arhiveaza zilnic documentele contabile (facturi furnizori, chitante, bonuri fiscale, extrase de cont, registru de casa, facturi / rapoarte Z clienti, ordine de plata);
Intocmeste si verifica registrele contabile relevante;
Efectueaza controlul casieriei sub aspectul existentei faptice a valorilor banesti;
Emite si transmite facturile emise in baza contractelor comerciale /comenzilor;
Verifica corectitudinea si legalitatea intocmirii documentelor fiscale cu care lucreaza;
Elaboreaza rapoarte interne , pe baza documentelor inregistrate;
Verifica lunar toate inregistrarile contabile, asigurandu-se de corecta componenta a tuturor soldurilor din balanta;
Ofera suport tehnic celorlalte departamente in legatura cu clienti, furnizori, tranzactii;
Contribuie la realizarea documentelor de raportare financiara interna
Executa alte sarcini conexe activitatii de baza.

CERINTE

Studii medii sau superioare de profil
Experienta minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Salariul net 3500 lei
Abonament medical
Prime in functie de performanta
Transport decontat in functie de distanta

Parcul de aventura Edenland Park functioneaza din anul 2012, domeniul principal de activitate fiind activitati recreativ-distractive. Este cel mai mare parc de aventura din Romania si este locul ideal in care te poti relaxa, distra si poti experimenta senzatii tari impreuna cu familia si prietenii.