Angajam Administrator site e-commerce

SC LIDER PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul companiilor LIDER a fost fondat in anul 2000. Astazi LIDER este una din companiile de top cu o dezvoltare dinamica pe piata producatorilor de materiale si echipamente de constructii, a carei activitate se imparte in doua Divizii principale: Productie: Tigla metalica, tabla cutata, jgheaburi, burlane si accesorii; Organe de asamblare si fixare; Distributie: Sisteme complete pentru acoperisuri si fatade ; Sisteme metalice de colectare a apelor pluviale ; Tabla cutata, panouri sandwich pentru Hale industriale ; Folii si membrane pentru acoperis, benzi si elemente de etansare.

CERINTE

Hai sa vedem de ce avem nevoie de la tine!
Sa administrezi siteul, sa al promovezi, sa cunosti mediul de Net?
Descurcaret esti ? Daca iti dam sa cauti ceva pe net cu specific te descurci?
Daca trebuie sa contactezi webmasterul sau administratorul siteului cu o problema te descurci?
Relationezi bine pe net, sa faci o reclama buna firmei pe facebook, te descurci?
Cunosti termenul“SEO” ? Dar cum sa pui in practica?
Cunosti sa lucrezi in cel putin un program de editare poze?
Sti sa faci un schimb de linkuri asezonat cu ceva rutina de HTML?
Te simti in stare sa conduci si o echipa de 3-4 colegi pe departamentul tau?
Esti corect si organizat? Lucrezi bine in EXCEL? Ai rabdare cu sefii?
Nu trebuie sa fi programator deoarece interfata de administrare a siteului iti permite foarte multe si se invata usor!

BENEFICII OFERITE

Salariu fix;
Bonusuri lunare;
Bonuri de masa;
Decontare transport/transport asigurat;
Carte de munca.