AJUTOR BUCATAR

Alco Entertainment Club SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura pregatirea materiilor prime utilizate in realizarea preparatelor culinare, spala vasele si face curatenie in bucatarie.
Program de lucru 2/2, salariu atractiv, mediu de lucru placut, masa asigurata.

Postul este disponibil la Restaurant-Terasa IV by the Lake din Clinceni, Ilfov.

CERINTE

Experienta in bucataria romaneasca si internationala de minim 3 ani.
Studii medii finalizate.

BENEFICII OFERITE

Salariul final va fi renegociat dupa perioada de proba.

Centrul de evenimente Ballroom Belvedere este situat la doar 20 de minute de Piata Unirii (sau 5 minute de Centura Bucurestiului, pe sensul de mers catre Alexandria) si este asezat intr-un cadru natural mirific, intre trei lacuri. Locatia destinata organizarii de evenimente cuprinde trei saloane: Rubin, Diamant si Crystal Water, alegerea perfecta pentru petreceri de la 40 la 250 de persoane. Fiecare dintre cele trei saloane ofera acces la gradina, piscina sau ponton, oferind conditiile perfecte pentru organizarea unor evenimente de neuitat: nunti de vis, botezuri sau alte tipuri de petreceri private sau corporate.
Restaurantul - Terasa IV by the Lake functioneaza zilnic si ofera clienților săi preparate savuroase, din ingrediente mereu proaspete, pregătite și servite cu multă pricepere și pasiune, de către un personal cu experiență și plin de amabilitate.