SEF SECTIE - PENNY MARKET IERNUT

REWE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza si asigura conducerea comercial-economica a punctului de lucru, printr-o corecta si eficienta gestiune a marfii, stocurilor si personalului;
-Coordoneaza si asigura implementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de catre personalul aflat in subordine;
-Participa activ la asigurarea cantitatii si calitatii corespunzatoare a produselor comercializate la nivelul punctului de lucru;

CERINTE

-Capacitate foarte buna de comunicare, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie, experienta in lucrul in echipa;
-Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
-Experienţă în domeniul comercializării cu amănuntul a produselor alimentare;
-Experienta in coordonarea unei echipe de minim 20 persoane;
-Rezistenţă la stres;
-Amabilitate in relatia cu clientul;

BENEFICII OFERITE

-Bonuri de masa

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.

La ora actuală grupul REWE este reprezentat în peste 13 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 40 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 187.000. În afară de comerţul en detail din domeniul alimentar REWE mai este activ la nivel european şi în domeniul turismului cât şi cel al comerţului cu articole de tipul Do-it-Yourself.

În România concernul este prezent prin liniile de desfacere Billa, Penny Market XXL şi prin magazinele Penny Market.

Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând peste 2400 de angajaţi.

Suntem o companie internaţională în plină expansiune. Prin magazinele noastre Penny Market XXL , şi prin magazinele Penny Market oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare.