Web Designer

Red Cat Corporation SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creare si implementare concepte grafice pentru continut online sau offline, elemente promotionale, elemente grafice penru interfata web/software, prelucrare imagini, etc...

CERINTE

-Respectarea deadline-urilor
-Portofoliul care ilustreaza experienta in domeniu.
-Cunostinte avansate de utilizare a pachetului Adobe
-Cunostinte solide de (X)HTML / CSS
-Originalitate, creativitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- perspective de dezvoltare a unei cariere de succes;
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-un mediu dinamic, placut si flexibil.

Agentia de publicitate Red Cat Corporation s-a nascut din pasiunea si consecventa unei echipe dinamice si experimentate care crede ca se poate face publicitate de calitate la preturi competitive ce depasesc asteptarile. Filosofia echipei noastre este de a oferi servicii profesioniste si de a recomanda modalitatile optime pentru promovare, deoarece un client multumit este cea mai buna reclama.