Voluntari organizare eveniment

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizatie non-profit cauta voluntari pentru vanzarea biletelor de intrare la un eveniment caritabil care va avea loc la Iasi. Este un eveniment marca inregistrata.

Responsabilitati:
Comercializarea biletelor pentru un concurs de frumusete, in perioada 7 - 22 mai 2013 (punct de vanzare fix)
Colaborare la activitatile de mediatizare (lipit afise, impartit flyere)
Implicare in organizarea evenimentului
Receptia invitatilor

CERINTE

Responsabilitate
Disponibilitate
Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Contract de voluntariat
Recomandare pentru posibili viitori angajatori

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0728.572.879
e-mail: director@piticot.org
ariadna@piticot.org
www.piticot.org