Trainer/Formator limba Franceza

Initinvest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• pregatirea sesiunilor de training (redactarea si adaptarea materielelor de curs si actualizarea lor atunci cand este necesar)
• sustinerea trainingurilor la un nivel profesionist
• redactarea testelor de evaluare
• participarea active la examinarea finala a cursantilor

CERINTE

Cerinte:
• studii superioare de specialitate in domeniu; dubla specializare cu limba engleza constituie un avantaj
• experienta practica in utilizare Office (Word, Excel, Powerpoint)
• capacitatea de a sustine un curs practic, interactiv
• aptitudini pedagogice
• rabdare, pasiune pentru activitatea de training;
• capacitate de relationare si comunicare excelenta;
• persoană motivata, organizata, implicata, punctuala
• avantaje: experienta in training pentru adulti
• monitorizeaza progresul cursantilor si foloseste metode interactive si inovative de predare
• urmareste indicatorii de eficienta recomandati de companie

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
• mediu de lucru placut, profesionist
• traininguri interne cu metode de predare alternative, specifice invatarii adultilor;
• posibilitatea de promovare in cadrul companiei;
• oportunitate de dezvoltare personala si profesionala, intr-o echipa entuziasta si motivata

De curand, Intelinvest Consulting si-a schimbat denumirea in INITINVEST CONSULTING. Suntem pe piata serviciilor de training si consultanta în domeniul afacerilor, atât pentru sectorul privat și public de 8 ani.