Trainer comercial cu limba franceza - post bazat la Iasi

VEO FINANCES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului :
Formeaza echipele comerciale, a caror activitate o supervizeaza pe platourile din Franta si Iasi.

Responsabilitatile postului :
-participa la traininguri de formare in Franta ;
-formeaza echipele de asistenti si achizitori comerciali pentru platoul din Iasi ;
-supervizeaza activitatea echipelor pe care le coordoneaza cu scopul de a identifica nereguli si de a le corecta ;
-adopta si implementeaza strategii de imbunatatire a activitatii echipelor comerciale in conformitate cu cerintele clientului ;
-asigura legatura dintre echipele comerciale din Iasi si managementul din Franta ;

CERINTE

-vorbeste limba franceza si engleza la un nivel avansat
-are experienta in domenii precum cel comercial sau consultanta in proiecte europene ;
-disponibilitate pentru deplasari in Franta si program prelungit ;
-are capacitati de analiza/sinteza/prezentare;
-este o persoana charismatica, dinamica, dornica sa acumuleze si sa transmita cunostinte noi, sociabila;

BENEFICII OFERITE

- program de formare in Franta
- oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o societate competitiva
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
- oferta financiara si mediu de lucru stimulante

Numai candidatii potriviti vor fi contactati.

Véo Finances est une entreprise d’externalisation de services, fondée en 2006, qui fait partie d’un univers international (36 ans d’activité, plus de 2800 collaborateurs, 196 magasins) ayant une riche histoire dans l’achat, la distribution et la vente des produits provenant de surstocks, fin de séries et invendus.

Notre forte croissance et une évolution permanente dans cet univers d’opportunités nous amènent à rechercher des collègues très motivés pour renforcer notre équipe.