Tehnolog panificatie

AGROPAN IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica si coordoneaza activitatea de productie pe schimburi
- Monitorizeaza fluxul de productie si aplica masuri preventive si corective in functie de situatie
- Gestioneaza resursele de productie conform planificarilor
- Se asigura ca productia s-a derulat conform comenzilor si a fost acoperita integral cantitativ si sortimental
- Se asigura ca produsele finite se incadreaza in normele de calitate stabilite
- Se asigura ca sunt respectate normele de igiena de catre personalul din subordine

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Industrie Alimentara, Chimie Alimentara sau similar
- Experienta in activitatea de productie, in industria alimentara - de preferat in panificatie
- Experienta in coordonarea unei echipe
- Abilitati organizatorice si de comunicare
- Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi
- Bun cunoscator al pachetului Office

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de realizarea obiectivelor stabilite

SC AGROPAN IMPEX SRL companie romaneasca,lider local al industriei de panificatie.
SC AGROPAN IMPEX SRL incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala.