TEHNOLOG INDUSTRIE ALIMENTARE

PIONEER RTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TEHNOLOG INDUSTRIE ALIMENTARĂ pentru DEPARTAMENTUL DE VÂNZĂRI.

CERINTE

- Absolvent de învățământ superior (examen de licență promovat, masterul constituie avantaj);
- Experiență în producție sau vânzări în domeniu;
- Disponibilitate pentru deplasare în țară și străinătate.

BENEFICII OFERITE

- Nivel ridicat de salarizare cu posibilitate de creștere, funcție de vânzări;
- Bonusuri (prime sărbători, tichete de masă, etc.);
- Autoturism pentru deplasări;
- Mediu de lucru plăcut și profesionist;
- Posibilitatea realizării unei cariere profesionale de succes;
- Se asigură periodic stagii de pregătire și seminarizare la firmele partenere.

Grupul de firme PIONEER din Iași în componența căruia funcționează societățile Pioneer RTOR SRL și Soluții Tehnice în Industria Alimentară SRL, isi desfasoara activitatea în industria alimentară, fiind unul din principalii furnizori de ingrediente, aditivi și membrane pentru industria cărnii, laptelui, panificație și HORECA.

Relații suplimentare, informații și depuneri CV la tel/fax 0232 271 516, office@pioneer-rtor.ro sau la sediul firmei din Iași, str. Ignat, nr. 4.

Detalii despre firmă se pot vedea și la www.pioneergrup.ro