SUDOR IN MEDIU DE GAZ PROTECTOR

INTERPRIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea cu profesionalism si responsabilitate a sarcinilor ce ii revin
- respectarea standardelor si normelor de executie a lucrarilor de sudura
- implicare in toate activitatile de productie specifice firmei

CERINTE

- cunostinte generale desen tehnic
- cunostinte generale de specialitate
- experienta de min. 5 ani in constructii metalice
- autorizatii (specializari) in domeniul sudurii, reprezinta avantaj
- candidatii selectati vor sustine o proba practica
- cunostinte de limba engleza, reprezinta un avantaj
- recomandari de la ultimul loc de munca.

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil dupa interviu si sustinerea probei practice
- training-uri de perfectionare in domeniu
- tichete de masa
- transport pe o linie

COMPANIE NATIONALA DE IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII