Specialist Suport Clienti - IASI - limba maghiara si engleza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialist Suport Clienti - in IASI - cu limba maghiara si engleza

Cautam colegi care sa se alature unei noi echipe din compania noastra, in orasul IASI.
= sprijinim candidatii care doresc relocarea in orasul Iasi - acordam bonus de relocare ! =

Descrierea jobului

Ce vei face in acest job:
- Interactionezi cu clientii firmei, atunci cand suna sau trimit emailuri conversand in maghiara si engleza;
- Vei asculta si urmari cu atentie cele comunicate de client, pentru a intelege exact ceea ce el vrea sa transmita;
- Vei inregistra aceste informatii si le vei trimite altor colegi de-ai tai pentru a le rezolva;
- Precizare: acesta NU este un JOB de VANZARI !

CERINTE

Trimite CV-ul tau daca:
- Ai foarte bune cunostinte de limba maghiara si engleza - obligatoriu ambele!
- Cunosti aplicatiile PC - Word si Excel;
- Ai abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- Esti rapid, amabil si eficient;
- Iti place sa lucrezi cu colegi intr-o echipa;
- Experienta intr-un Centru de Servicii Clienti sau intr-un Call Center nu e necesara (dar poate fi un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim (Oferta - bonusuri - beneficii):
- o atmosfera de lucru placuta si pozitiva;
- bonusuri si premii pentru performante;
- un job stabil intr-o companie puternica cu prezenta internationala;
- investim in dezvoltarea profesionala prin multe cursuri si traininguri,
- incurajam distractia si team building-urile
- tichete (bonuri) de masa;
- alte beneficii si facilitati.

Asteptam tau CV-ul si pe jobzone@consultant.com
Mult succes!