Specialist Resurse Umane

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele Clientului nostru, multinationala specializata pe servicii de tip call-center care isi deschide in Iasi un nou punct de lucru, cautam pentru un post full-time, un Specialist de Resurse Umane pasionat de lucrul cu oamenii si avand notiuni solide de legislatia muncii, pentru derularea urmatoarelor tipuri de activitati:

- intocmire contracte de munca, acte aditionale, decizii;
- intocmire si eliberare adeverinte de salariat;
- operare REVISAL;
- gestiunea dosarelor de personal;
- raportari statistice catre INS;
- pontaje si intocmire situatii de beneficii;
- analize si rapoarte specifice activitatii de resurse umane.

CERINTE

- licenta universitara (preferabil intr-un domeniu umanist sau economic);
- certificat de Inspector Resurse Umane recunoscut ANC;
- experienta in administrarea de personal de minim 1 an;
- cunostinte solide de legislatia muncii;
- abilitati avansate de operare PS (Word, Excel, Power Point, Outlook);
- simt de raspundere, accent pe detalii, minutiozitate;
- bune abilitati de comunicare si interrelationare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Conditii de lucru moderne;
- Colectiv tanar.

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.