Specialist marketing

Sentio ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Implementeaza si dezvolta strategii de comunicare online pentru retelele de social media (Facebook, Twitter, LinkedIn etc.);
-Gestioneaza si optimizeaza campanii de tip Google AdWords, SEO etc.
-Colaboreaza cu agentiile de servicii online in dezvoltarea si implementarea strategiei de comunicare de tip online si digital;
-Dezvolta materiale de comunicare (comunicate de presa, newslettere si materiale de comunicare cu scop intern si extern);
-Gestioneaza activitati de PR.

CERINTE

Cerinte:
-Abilitati de comunicare si persuasiune;
-Dinamism, proactivitate si initiativa;
-Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
-Abilitati de organizare;
-Studii superioare finalizate sau in curs - de preferat in domeniul economic;
-Capacitate de integrare in echipa deja formata si de colaborare permanenta cu colegii;
-Abilitati de operare PC;
-Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu - avansat).

BENEFICII OFERITE

Asteptam cv-ul vostru la adresa hr@sentio.ro

Sentio ADVERTISING este o companie de advertising care ofera servicii complete de la creatie publicitara la productie publicitara. Abordam o pozitie creativa, obiectiva si profesionala in relatia cu clientii nostri si ne dorim de fiecare data sa atingem obiectivele stabilite.
Construim si adaugam valoare brandurilor prin solutii de comunicare integrate.