Sofer cat C+E , distributie marfa intern / extern - Iasi

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai fost pana acum sofer pe camion si cauti un loc de munca similar? Iata ce-ti oferim noi:

- vei livra marfa paletizata pe diferite rute interne si externe tur retur.
- te vei asigura ca pastrezi duba de serviciu in conditii bune de functionare si de curatenie. Nu este nevoie de cunostinte tehnice, ne ocupam noi de masina daca este cazul, tu doar sa o pastrezi asa cum o primesti.

CERINTE

Permis auto categoria C+E. Esti de acord ca e obligatoriu, nu-i asa?

Experienta minim 3 ani in distributie marfa pe TIR. Ca sa te acomodezi usor pe postul nostru.

Aviz medical si psihologic.

Atestat de marfa valabil.

Cartela tahograf valabila.

Domiciliu stabil in Iasi.

BENEFICII OFERITE

Loc de muncă stabil.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Reducere la achizitia de produse Misavan. Cumperi produsele mai ieftin decat de la magazin.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!