Sef Productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Coordoneaza si supervizeaza activitatea de productie a laboratorului ( brutarie si cofetarie - patiserie )
- Gestioneza resursele alocate activitatii de productie ( resurse umane si materiale ) in functie de buget
- Stabileste activitatile pe termen scurt in functie de principiile de continuitate si echilibru in derularea procesului de productie : programarea schimburilor, asigurarea necesarului de materie prima, incarcarea utilajelor la nivelul capacitatii de productie, rezolvarea conflictelor, intretinerea echipamentului de productie
- Asigura disponibilitatea materialelor necesare pentru realizarea programului de productie fixat
- Recomanda imbunatatiri ale fluxului tehnologic sau a metodelor de productie
- Informeaza managementul despre orice problema astfel incat sa se asigure organizarea eficienta si eficace a achizitiilor in cadrul companiei
- Este la curent mereu cu cele mai noi tehnici aparute in domeniul sau de activitate si propune, cand este cazul , aceste metode catre Managementul Societatii
- Proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate

CERINTE

- Experienta in productie minim 5-7 ani preferabil in unitati de patiserie - cofetarie sau in domeniu similar
- Cursuri de specializare in domeniu productiei reprezinta un avantaj
- Experienta minim 2 ani in coordonare de echipe mari ( minim 30 oameni )
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare
- Spirit de echipa
- Orientat spre rezultat
- Cunostinte de operare pe calculator : PC - pachet Office
- Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de realizarea obiectivelor stabilite impreuna cu managementul general