SEF PARC AUTO IASI

ACCORDING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea funcţionarii şi mentenanţei parcului auto al companiei.
- Organizarea activităţilor operaţionale curente aferente proceselor de relocare stocuri.
- Administrarea relaţiilor cu furnizorii de servicii în domeniu.

CERINTE

- Studii medii/ superioare
- Experienţă în post similar 3 ani
- Cursuri de pregătire - curs ARR pentru Persoană Desemnată cu Transport Auto
- Permis de conducere cat. B, C
- Domiciliul stabil in Iasi

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv
- Lucru intr-un coleciv tanar si dinamic

ACCORDING GROUP, companie cu 15 ani experienta, dinamica si in continua dezvoltare, este importator si distribuitor pe piata Romaniei de etansanti profesionali COMPAKT, spuma poliuretanica COMPAKT, adezivi COMPAKT, componente pentru fabricarea geamului termoizolant, utilaje pentru fabricarea geamului termoizolant, utilaje si accesorii pentru prelucrarea sticlei.