Secretara

S.C Pro City S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati
- Prospecteaza piata imobiliara atat din ziar cat si de pe internet;
- Realizeaza si actualizeaza baza de date cu oferte pentru fiecare agent;
- Inregistreaza zilnic noile oferte in baza de date;
- Promoveaza ofertele agentiei pe site-ul firmei si pe site-urile de specialitate;
- Preia apelurile telefonice si le transmite catre agenti;
- Primeste clientii ce intra in agentie si le ofera informatii in legatura cu serviciile oferite;
- Mentine legatura cu clientii;
- Redacteaza si intocmeste documentele necesare agentilor imobiliari;
- Ofera asistenta la munca de birotica pentru colectivul firmei;
- Planifica necesarul de materiale consumabile pentru birou;
- Asigura protocolul in cadrul intalnirilor.

CERINTE

- Sa ai bune abilitati de comunicare;
- Sa ai initiativa;
- Sa fii sociabila si sa ai o atitudine pozitiva;
- Sa fii bine organizata;
- Sa fii atenta la detalii;
- Sa cunosti pachetul Microsoft Office
- Sa ai atentie distributiva si rapiditate in efectuarea sarcinilor.
- Experienta pe un post similar contituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara, dinamica si cu experienta pe piata imobiliara din Iasi.
Colegi de treaba :)
Pachetul salarial si beneficiile se vor discuta la interviu.
Seriozitate si intelegere.