Salon de infrumusetare angajeaza hair-stylist

SC GRANIT PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Consiliaza clientul si il ajuta sa ia cea mai buna decizie cu privire la tipul de tunsoare / coafura / culoare pe care acesta si-o doreste ;
-executa intr-un mod profesionist operatiunile solicitate de catre client
-intocmeste fisa personalizata pentru fiecare client cu operatiunile aferente
-comunica cu clientul pentru a-i aminti data urmatoarei operatiuni programate la salon

CERINTE

-experienta in domeniu
-cunostinte avansate de colorimetrie , tehnici de tunsoare atat pentru femei cat si pentru barbati , coafuri speciale
-dorinta de autoperfectionare

BENEFICII OFERITE

-in functie de aptitudini , de interesul manifestat si de gradul de implicare bonusurile si implicit castigurile vor fi direct proportionale cu acestea.

Societate infiintata in anul 2003 , obiectul principal de activitate este inchirierea si subanchirierea bunurilor proprii sau inchiriate iar pe obiectele secundare de activitate functioneaza din anul 2006 un salon de infrumusetare si incepand cu 2012 am deschis si un magazin cu rochii de mireasa , costume de mire , rochii de ocazie, pantofi si accesorii .