REPREZENTAT TEHNIC COMERCIAL SI CASIERA IN ORASUL IASI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentat tehnic comercial

Identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor, fidelizarea acestora, atingerea si depasirea targetului de vanzari;
Sa maximizeze vanzarile prin fructificarea tuturor oportunitatilor;
Sa cunoasca produsele si promotiile desfasurate de firma;
Sa asigure actualizarea materialelr promotionale conform standardelor companiei

Casiera

-Intocmirea facturilor si incasarea banilor
-Sa intocmesca toate documentele pentru produsele vandute, sa predea cu aceasta toate accesoriile, documentatia si certificatele de garantie care insotesc produsul respectiv;
-Sa tina evidenta zilnica a Registrului de casa;
-Sa cunoasca conditiile de creditare si sa ofere clientilor informatiile solicitate

CERINTE

Studii medii/ superioare absolvite/ in curs;
Abilitati de comunicare deosebite;
Orientare catre client;
Abilitati organizatorice si de planificare;
Orientare spre obtinerea de rezultate si eficienta;
Dinamism, energie, perseverenta;
Personalitate deschisa - sa relationeze usor cu potentialii clienti;
Cunostinte operare calculator;
Cunostinte Limba Engleza (nivel mediu).

Casiera

-Obiectivitate
-Atentie la detalii
-Munca in echipa
-Comunicare
-Integritate
-Orientare catre relatia cu clienti
-Cunostinte operare calculator
-Studii medii - preferabil contabilitate

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix, comision din vanzari, mediu de lucru competitiv si dinamic.