Reprezentant vanzari

ExpertMind

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce implica pozitia ta:

-Construirea si mentinerea unei baze de date de clienti – persoane juridice;
-Prospectare telefonica si vizitarea zilnica a unui anumit nr de clienti in vederea atingerii standarelor companiei;
-Preluarea detaliata a solicitarilor din partea clientilor;
-Realizare de oferte personalizate;
-Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu toti clientii;
-Actionarea in permanenta in vederea cresterii numarului de client activi.

CERINTE

Ce ne dorim de la tine:

-Obligatoriu minim 2 ani experienta in vanzari pe segmentul business to business;
-Excelente abilitati de comunicare si negociere;
-Capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
-Dorinta de a cunoaste domenii noi, de a invata si inova;
-Perseverenta, urmarirea si finalizarea scopului;
-Permis de conducere categoria B (conditie obligatorie)

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim in schimb:

-Pachet atractiv de beneficii:
-Bonuri de masa;
-Cheltuieli de transport decontate;
-Asigurare de viata;
-Bonusari suplimentare cu ocazia: Paste, Craciun;
-Programe de dezvoltare personala;
-Zi de nastere libera;
-Bonus de fidelizare pentru recomandarea unui angajat (potential candidat care este recrutat);
-Sansa de a te dezvolta in domeniul vanzarilor si de a lucra alaturi de colegi tineri, profesionisti si prietenosi.

Grupul EXPERT MIND, nominalizat cu locul I in Topul firmelor de contabilitate din Iasi, ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiar – contabila si servicii de infiintari firme pentru entitati cu diverse forme juridice: persoane fizice autorizate (PFA), societati cu raspundere limitata (SRL si SRL-D), intreprinderi individuale (II), asociatii si fundatii.

Cu peste 10 ani de experienta si 60 de experti in contabilitate, resurse umane, audit si servicii juridice, compania EXPERT MIND aduce plus valoare pe piata ieseana datorita consilierii si suportului informational de specialitate acordat partenerilor sai. Astfel, antreprenorii pot lua decizii fundamentate pentru optimizarea, cresterea si dezvoltarea afacerii lor.