Reprezentant Vanzari

SC SALES SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;
- prezentarea si promovarea produselor si serviciilor conform standardelor si politicilor comerciale ale companiei;
- prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de dezvoltare a portofoliului de clienti;
- preluarea comenzilor de clienti si urmarirea intregului proces de vanzare pana la finalizare;
- vanzarea si distribuirea produselor din portofoliul companiei catre clienti alocati;
- derularea proiectelor pentru clientii actuali;
- realizarea targetului lunar de vanzari.

CERINTE

-experienta in vanzari (reprezinta un avantaj);
- bune abilitati de relationare, comunicare si negociere;
- disponibilitate pentru a invata produsele din portofoliul companiei;
- capacitate de persuasiune, orientare spre rezultate;
- capacitatea de a lucra pe mai multe proiecte simultan, respectand termenele limita;
- permis de conducere auto categ B, de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial si bonusuri in functie de vanzari;
- posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala;
- mediu de lucru bazat pe comunicare deschisa;
- activare in colectiv tanar;
- masina, telefon, laptop.

Agentia Promotop, prezenta pe piata Romaniei inca din 2004, asigura servicii de promovare in orice domeniu, implementate la nivel national si realizeaza import de materiale promotionale personalizate necesare in actiunile de promovare.