Relatii clienti

SC NEWTON MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acorda consiliere clientilor care isi doresc amenajari interioare;
- Urmareste derularea contractelor cu clientii; reactualizeaza informatiile din baza de date;
- Insusirea informatiilor si detaliilor ce tin de produsele promovate;
- Asigura suport echipei de vanzari, prin intalniri directe cu clientii si cu echipele cu care acestia colaboreaza;
- Ofera informatii legate de ofertele si serviciile actuale si culege informatii legate de dorintele, solicitarile sau eventualele nemultumiri ale clientilor;
- Preia de la clienti informatiile necesare si le prelucreaza pentru a fi introduse in sistemul informatic;
- Utilizeaza programele interne de suport pentru a raspunde corect clientilor si in acord cu procedurile existente;
- Furnizeaza suport clientilor cu acuratete si ofera solutii pentru problemele clientilor;
- Cauta, rezolva si raspunde cerintelor formulate pe e-mail, telefonic sau verbal de la diferiti clienti;
- Informeaza clientiii despre stadiul rezolvarii problemelor pe care acestia le-au sesizat;
- Utilizeaza programele de calculator: Word, Excel etc.

CERINTE

- Orientat spre client si spre rezolvarea cererilor acestora;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Capacitate de a lucra independent intr-o maniera profesionista, integra si eficienta;
- Capacitate foarte buna de organizare si prioritizare;
- Cunostinte de utilizare calculator (Microsoft Office, e-mail, Internet);
- Studii: minim studii liceale.

BENEFICII OFERITE

- Training platit;
- Salariu motivant;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de dezvoltare.

NEWTON este un concept de locuire demn de anul 2020. In epoca Facebook, Android si Tesla e timpul sa uitam de citirea apometrelor dusa lunar la administratie, de usile de tabla ca unica masura de siguranta pentru locuinte, de scarile de bloc insalubre, de parcatul pe trotuar si de facturile indescifrabile la utilitati, pe care le platim cu resemnare.