Regional Account Manager Iasi sau Piatra Neamt

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr. posturi: 2
I. Responsabilitati frecvente:
- Prospectarea pietei si promovarea serviciilor firmei
- Inbunatatirea portofoliului de clienti
- Mentinerea bunei relatii cu clientii
- Urmarirea derularii contractelor
- Minim 3 intalniri pe zi
- Dezvoltarea incasarilor lunar cu 450 euro
- Indeplinirea targetelor impuse

II. Responsabilitati periodice:

Aceasta rubrica poate fi completata si cu fisa postului: DA [X] NU

Natura postului:
Activitate de birou in proportie de: 20 %
Activitate de teren in proportie de: 80 %
Necesitate deplasare(frecvent/rar) - Zilnic

Programul de lucru: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00 - Extins sau redus in functie de necesitati.

CERINTE

Domiciliul - Localizate astfel: - Iasi sau Piatra Neamt -1 post

Experienta:
In domeniu: - Telefonie fixa sau internet.
Colateral cu acest domeniu: - In vanzari directe, servicii
Studii: - Superioare
Limbi straine: - Engleza la nivel mediu
Permis de conducere: Categ. B, cu experienta in condus
Profilul de personalitate -descriere: - Abilitati de comunicare si negociere.
Cunostinte de utilizarea calculatorului, pachetul office (excel, office)

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: - 1180 Ron Net (300 euro) + 450 euro Net bonus de indeplinirea target-ului
Se acorda de la inceput: - Bonuri de masa
Eventuale bonusuri: - Se acorda bonusuri suplimentare pentru depasirea target-ului.
Cursuri de specialiatate de vanzari si tehnice.
Alte beneficii: Masina: [Renault Clio] Telefon: [da]
Altele: - Calculator si se va plati internetul de catre firma.
Posibilitati de promovare

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.