Referent comenzi materiale

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te provocăm să faci parte din echipa noastră!
Te vei integra perfect în mediul nostru de lucru dacă esti multitasking, orientat către rezultate şi ai spirit de echipă.
Asteptăm cu interes candidatura ta dacă ţi-ai propus sa-ti dezvolţi abilităţile comerciale şi organizatorice!

Misiuni:
(R10807003150)

In calitate de Referent comenzi materiale in Veo, principalele tale responsabilitati vor fi:

- Coordonarea comenzilor de echipamente/materiale noi pentru magazinele clientului, conform procedurilor de lucru (antene, stivuitoare, mobilier, congelatoare, etc);
- Gestionarea în programul de lucru SAP a comenzilor efectuate către furnizorii de materiale şi echipamente pentru magazine;
- Validarea facturilor de achiziții materiale, în vederea sigurării unui serviciu client la standarde ridicate de calitate;
- Menținerea unei legături constante cu furnizorii de echipamente în vederea stabilirii termenelor şi conditiilor de livrare a echipamentelor;
- Actualizarea în programul SAP a datelor de contact ale prestatorilor/furnizorilor de echipamente sau service echipamente;
- Realizarea de diverse rapoarte/ anchete solicitate de către manager sau de către client.

CERINTE

- Cunoştințe de limba franceză (minim B2);
- Experiență de lucru relevantă în domeniu de minim 2 ani;
- Experiență de operare Excel – nivel mediu;
- Abilități de negociere;
- Capacitate de organizare şi prioritizare task-uri;
- Orientare către client;
- Experiență de lucru în programul SAP – constituie un avantaj;
- Disponibilitate la deplasare pentru perioada de formare în Franța.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei, prin participarea la training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competenţelor (atât în ţară cât şi în străinătate);
- Mediu de lucru internațional, alături de o echipă tanară şi de succes;
- Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide Services este o companie cu peste 9 ani experiență, cu o creștere de 140% față de ultimii 2 ani. Aproape 500 de colegi în 6 sedii din România, Republica Moldova și Polonia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Mediu multicultural și un zumzăit continuu în multe limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Suntem un furnizor de servicii de consultanţă Business to Business acoperind o gamă largă de domenii, iar specialiștii noștri în COMERŢ INTERNAȚIONAL și TRANSPORT, IT, FINANŢE și RESURSE UMANE fac din VEO o companie de profesioniști.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

Ce îţi propunem ? Provocări, zi de zi! Provocarea de a te adapta unei companii care crește anual cu peste 80%, provocarea de a fi într-o permanentă competiție cu tine însuți, provocarea de a lua proiecte de la 0 și de a le da un sens!

Îți încurajăm spiritul antreprenorial, creativitatea și ideile originale. Îți oferim posibilități de dezvoltare a carierei, training-uri la nivel internaţional care să te ajute să devii un profesionist din ce în ce mai bun, dar și sprijin personal, solidaritate în momentele dificile.

Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung, iar provocările nu te sperie, ci sunt impulsul care te împinge spre birou zâmbind, te invităm să ne cunoaștem și să vorbim despre cariera ta!