Proiectant in AutoCAD

SC ARCADIS PROJECT ENGINEERING SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vino sa faci parte din echipa noastra de proiectare!
Căutăm un Proiectant in AutoCAD cu experiență.

CERINTE

- Student sau absolvent (specialitati: CCIA, CFDP, instalatii, hidro, mecanica)
- Experiență în desen AutoCAD de minim 2 ani
- Cunoştinţe solide de utilizare AutoCAD
- Capacitate de a ințelege și de a comunica în limba engleza fluent problemele care apar în derularea unui proiect
- Disponibilitate pentru lucru periodic in străinătate
- O foarte buna capacitate de comunicare
- Timp de reactie si o foarte buna capacitate de adaptare
- O atenție deosebita pentru calitatea proiectelor livrate

BENEFICII OFERITE

Dacă ai cunoștințe solide de utilizare AutoCAD, dacă vorbești limba engleza la un nivel fluent și dacă iți dorești un job care să iți ofere proiecte over the edge și expunere internațională, atunci trimite-ne CV-ul tău în limba engleză pe adresa jobs@arcadispe.ro

ARCADIS is an international company providing consultancy, design, engineering and management services in the fields of infrastructure, water, environment and buildings. We aim to enhance mobility, sustainability and quality of life by creating balance in the built and natural environment.