Proiect C++ Direct Show

Infinite

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltam un soft de video playback care foloseste pentru output o placa video specializata. Interfata e programata in Delphi (Pascal) insa avem nevoie sa customizam un modul de play in C++ pe care sa il accesam din interfata existenta. SDK-ul de la producatorul placii suporta doar C/C++ (exemple si documentatie).

Avem nevoie de un programator pentru partea de C++, preferabil cu experienta in direct show.
Te rog sa aplici doar daca esti dispus sa lucrezi in regim de colaborare (freelancer) si daca poti trimite un CV din care sa se deduca faptul ca stii C++ si ca poti sa lucrezi pe un asemenea proiect.

CERINTE

Experienta in Delphi poate constitui un plus.

Ii vom contacta doar pe cei care trimit un CV cu experienta relevanta.

BENEFICII OFERITE

Infinite integrates award-winning animation, design and web to bring rich stories across all screens, channels and media landscapes.