Programatori Web in Iasi ( PHP / JAVA )

SC TELESOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltare aplicatii web in PHP sau Java

CERINTE

ROGRAMATOR PHP:
- Cunoştinţe de PHP5, OOP, MySQL, JavaScript, LAMP, HTML5, CSS3
- Cunoştinţe bune de limbă engleză.
Constituie avantaj:
- Experienţă în PHP MVC Frameworks: CodeIgniter, Symphony, Zend, etc.
- Experienţă de lucru cu: ExtJS, jQuery, Node.Js, Joomla, Magento, web sockets, SEO
- Cunoştinţe de limbă germană, italiană, franceză.

PROGRAMATOR JAVA:
- Cunoştinţe de Java Spring, Spring Data, JPA, Hibernate, Maven

BENEFICII OFERITE

• Salariu atractiv şi bonusuri în funcţie de performanţă
• Oportunităţi de dezvoltare profesională
• Mentorat, traininguri şi sprijin în obţinerea certificărilor de specialitate
• Proiecte interesante şi provocări profesionale
• Program flexibil
• Posibilitatea de a lucra full time, part time sau project-based
• Echipă de lucru competitivă, profesionistă şi entuziastă. Mediu de lucru prietenos şi casual.
• Abonament medical la spital privat.

Telesoft Iasi este o companie creata in anul 2007 de o echipa de specialisti cu o vasta experienta in domeniul IT si al tehnologiilor Open Source in special. Scopul nostru este cel de a crea solutii software si hardware de calitate superioara accesibile ca pret companiilor mici si mijlocii.
Domeniul principal de activitate il reprezinta Telecomunicatiile VoIP, dar activam si in alte domenii IT cum ar fi dezvoltare software sau adiministrarea si proiectarea solutiilor hardware si software bazate pe Linux.

Suntem o companie tanara, devotata si flexibila, cu angajati entuziasti, talentati si cu dorinta de perfectionare si dezvoltare profesionala.

Mediul de lucru in cadrul companiei este relaxant si placut completat de team-buildinguri si activitati in afara programului de lucru.

Trimite CV-ul la JOBS@TELESOFT.RO