Programator(web) Java

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai ocazia de a participa la câteva proiecte foarte interesante de tip freelancer, având ca obiectiv dezvoltarea de aplicaţii desktop şi web pentru domeniul tranzacţionării de acţiuni/futures/forex folosind tehnologiile Java. Vei participa la toate etapele dezvoltării de soft, iar metodologia de lucru este Agile.

CERINTE

- Experienţă relevantă în Java demostrată cu un portofoliu de aplicaţii. Sunt considerate importante proiectele care prespun interacţiunea web cu o aplicaţie şi/sau bază de date;
- Disponibilitate de muncă de cel puţin 20 de ore pe săptămână;
- Entuziasmat de a câştiga şi evolua bazat pe performanţe;
- Fire sociabilă şi capabilă pentru de a rezolva provocările zilnice în mod individual şi eficient;

BENEFICII OFERITE

- Recompense financiare peste nivelul mediu din Iaşi;
- Posibilitate de avansare financiară în funcţie de performanţe şi testări periodice;
- Program de lucru extrem de flexibil. În mare parte se va lucra de-acasă;
- Vei avea în echipă încă cel puţin 2 profesionişti cu multă experienţă în IT şi finanţe;