Programator web

Mobile Touch

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam programator pentru dezvoltarea de site-uri si aplicatii web pentru platforme mobile.

CERINTE

- cunostinte avansate de tehnologii web (JavaScript, HTML, CSS, PHP)
- capacitatea de a respecta termene limita
- pasiune, ambitie si motivare profesionala

Reprezinta un avantaj:
- capacitatea de implicare in procesul de analiza software
- experienta de lucru cu framework-uri MVC
- experienta de lucru cu Linux

BENEFICII OFERITE

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV prin e-mail la cariere@mobiletouch.ro

Mobile Touch este specializata in dezvoltarea de aplicatii native pentru dispozitive mobile cu sisteme de operare iOS (iPhone, iPad si iPod touch), Android, Windows Phone si BlackBerry.

Din 2008, anul in care a fost lansat Apple App Store, oferim clientilor nostri servicii complete de dezvoltare a aplicatiilor mobile: implementare, optimizare, design grafic, consultanta, quality assurance, platforme de administrare si servicii web, servicii de publicare si post-publicarea aplicatiilor mobile.