Programator WEB

SalieriStudio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salut,

Iti cauti un loc de munca unde sa dovedesti ca esti un programator web de exceptie sau pur si simplu iti cauti un alt job unde sa ai o echipa cu acelasi pasiuni ca si tine?
Salieri Studio, sau\"Laboratorul de idei \", este o companie cu capital francez, care incearca sa schimbe felul de a aborda un proiect informatic.
Suntem de parere ca in spatele oricarui proiect de succes sta o idee buna. De aceea, la noi, iti poti exprima cu glas tare ideile.

Momentan suntem in cautarea unui programator,care sa isi doreasca sa lucreze la un nivel profesionist si sa fie recompensat corespunzator.
Acestea sunt cerintele de baza pentru a putea avea parte de un interviu online:
PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML, SEO
Persoana pe care o cautam sa fie o persoana dornica sa se dezvolte intrapersonal cat si interpersonal!

Mai multe detalii accesati recrutari@salieristudio.com , unde va rugam sa ne trimteti CV-ul dvs.
Vrei sa lucrezi de oriunde, oricand si oricum? E timpul sa faci un pas important in aceasta privinta.

Pentru intrebari sau propuneri contactati adresa noastra: recrutari@salieristudio.com
sau 0742685380 (Tiberiu M. Recruiting Manager Salieri Studio)

CERINTE

PHP, MySQL, HTML, CSS, Javascript, OOP, XML

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei
bonusuri pentru calitate si pentru implicare

Salieri Studio este o companie tanara, cu potential, creativitate si dinamism cu clienti potentiali in Europa de Vest.

Cautam tineri ce doresc a se afirma pe domeniul web. Marele avantaj este ca nu vei avea nici orar fix de lucru, vei putea lucra de unde vrei, iar desigur remuneratia va fi pe masura.

Accepta sa colaborezi cu noi si vei reusi sa iti transformi talentul si orele petrecute in fata monitorului, intr-o cariera de exceptie