Programator WEB

DIGITAL DISTRIBUTION NETWORK

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- o persoana dinamica, activa
- cu abilitati si solide cunostinte profesionale din domeniu
- team player, simtul umorului "constituie un avantaj"
- atentie la detalii, creativitate, entuziasm, initiativa, sociabilitate si originalitate
- capacitatea si ambitia de a invata lucruri noi si de a se perfectiona

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- participa la dezvoltarea proiectelor noi sub coordonarea unui team leader
- asigura intretinerea si dezvoltarea proiectelor existente (modificari, optimizari de cod, implementare de cerinte suplimentare conform specificatiilor)

Sunt necesare,

* cunostinte si experienta medie / avansata PHP, inclusiv OOP

sau

* cunostinte si experienta medie Java, inclusiv OOP

sau

* cunostinte de baza Ruby on Rails (si disponibilitatea de a invata sub indrumarea unui Senior)

Reprezinta un avantaj:
- experienta si rapiditate in lucrul cu baze de date MySQL
- cunoasterea standardelor WEB 2.0
- prezentarea unui portofoliu cu aplicatii software realizate

Beneficii:
- salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta)
- integrare intr-o echipa tanara si dinamica, program flexibil, perioada de training
- bonificatii la finalizare de proiecte
- cresteri salariale in functie de rezultate (incurajam performanta)