programator PHP/SQL+CSS, VISUAL C sau VISUAL BASIC

BCRC

Job expirat

RESPONSABILITATI

realizarea de portaluri web sau site-uri care necesita functii complexe de interogare a bazelor de date.

realizarea de programe pt. windows pentru introducerea de date si interogari, rapoarte.

CERINTE

programator php/sql: cunoasterea temeinica a limbajului de programare php, experienta in aplicatiile internet care lucreaza cu baze de date. cunostintele de adobe photoshop pot constitui un avantaj.

programator visual c sau visual basic: cunoasterea temeinica a limbajului de programare pentru realizarea de programe care lucreaza cu baze de date, cunoasterea functiilor de emailing, parsare date, printare rapoarte si exportare in format txt sau excel.

BENEFICII OFERITE

- salarizare corespunzatoare in functie de rezultate
- se ofera posibilitatea avansarii in companie
- bonuri de masa
- pentru rezultate deosebite: decontare transport, excursii strainatate, traininguri de specialitate

AcademiadeAfaceri.ro - Cursuri Online Premium din domeniul afacerilor, comunicarii, stiintelor sociale, limbi straine si IT. Burse de studii - MBA, engleza, comunicare.