Programator PHP Senior

TRAIN TO PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Train 2 Perform recruteaza pentru clientul sau, companie de web design, branding si consultanta strategica in comunicare, Programator PHP Senior.

Obiectivul postului este acela de a crea si intretine site-uri web si a dezvolta diverse aplicatii (CMS, functionalitati dinamice si solutii e-commerce) in proiecte complexe si ambitioase.
Activitati:
- documenteaza codul si foloseste norme de formatare si organizare a codului;
- doreste sa evolueze din punct de vedere al cunostintelor; isi actualizeaza in mod activ 'biblioteca' de informatii;
- poate lucra autonom, fara coordonare directa, inca ca parte integranta a unei echipe de proiect;
- pune intrebari, propune solutii, analizeaza, discuta - pentru a se edifica si urmari exact scopul aplicatiei; cere feed-back si suport acolo unde simte nevoia.

CERINTE

- cunostinte avansate de PHP, MySQL, HTML, CSS, XHTML, XML, Java Script (obligatoriu jQuery);
- minim 2 ani experienta in programare - portofoliu de situri realizate (PHP+MySQL);

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, stabilit in urma interviului
- mediu de lucru pozitiv, echipa tanara si dinamica implicata in proiecte provocatoare.

Companie de recrutare si consultanta in domeniul resurselor umane