Programator PHP/MYSQL

Elcadia Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la dezvoltarea proiectelor noi sub coordonarea unui project manager;
- asigura intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente - modificari, optimizari de cod, implementare de cerinte suplimentare conform specificatiilor;
- va identifica si aplica cele mai bune solutii tehnice;
- asigura sprijin tehnic echipei de design pentru implementare de functionalitati;

CERINTE

- minim 1 an experienta de lucru in PHP;
- foarte bune cunostinte de MYSQL;
- cunostinte de HTML, JAVASCRIPT, AJAX, XML, XHTML, CSS;
- portofoliu de lucrari in PHP;
- cunostinte f bune de limba engleza;
- capacitate de organizare si respectare a deadline-urilor;
- recomandari.

La toate acestea se adauga calitatile dumneavoastra: creativitate, responsabilitate, entuziasm, perseverenta, disciplina si spiritul de echipa.

BENEFICII OFERITE

- plata pe proiect

CV-urile se vor trimite la adresa:
jobs@elcadia.com

Elcadia Design are ca obiect principal de activitate consultanta si furnizarea de programe informatice. Societatea este autorizata sa indeplineasca si activitati cum sunt: consultanta in domeniul echipamentelor de calcul (hardware), exclusiv consultanta si furnizare de programe; prelucrarea informatica a datelor, publicitate. Site-urile web, intranet-urile, prezentarile interactive si aplicatiile web create de Elcadia se bazeaza intotdeauna pe principiile fundamentale ale ergonomiei si arhitecturii informationale.