Programator Java, SQL - absolventi sau studenti in ani terminali

AQUASoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare Java, SQL (absolventi sau studenti in ani terminali)

CERINTE

- Cunostinte solide de programare.
- Cunostinte intr-unul din domeniile enumerate.
- Limba engleza foarte bine.
- Student in an terminal sau absolvent la o facultate cu profil IT.
- O alta limba straina constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salarii competitive;
- Bonusuri pentru performanta;
- Excelente oportunitati de a va confirma pregatirea si imbogati experienta in medii de lucru si proiecte ale unor companii multinationale.

Compania noastra, AQUASoft activeaza in sfera dezvoltarii software si a serviciilor IT din ianuarie 2002.
In prezent, portofoliul nostru numara nume precum IBM (si clientii lor Philip Morris International, Credit Swiss, Deutsche Bank, BASF, Royal Sun Alliance, Allianz, Zurich Financial Services), S&T, ASTEC Global Consulting, Guvernul Romaniei si altii.
Strategia noastra este de a atinge un nivel superior de dezvoltare, utilizand in acest scop experienta anilor precedenti si extinzandu-ne portofoliul la nivel global.