Programator C#

Elsaco Business Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea de module in cadrul unui sistem integrat
- Participare la efectuarea analizei de cerinte impreuna cu team leaderul
- Participare la testarea si implementarea modulelor

CERINTE

- Cunostinte solide de OOP
- Cunostinte de lucru cu .NET Framework 2.0 (WinForms, ADO.NET) si C#

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonuri de masa
- Bonusuri la finalizarea proiectelor
- Asigurare de sanatate

ELSACO este un grup de firme infiintat in 1992, grup ce include in structura sa divizia software: ELSACO BUSINESS SOFTWARE.

ELSACO BUSINESS SOFTWARE pune accent pe aplicatii dezvoltate in C# , PHP si Java avand ca motor de baze de date MS-SQL, MySQL si ORACLE.

ELSACO BUSINESS SOFTWARE si-a propus sa fie un furnizor important de solutii de business pentru piata din Romania si piata internationala.

ELSACO BUSINESS SOFTWARE a dezvoltat si implementat cu succes solutii dedicate pentru serviciile publice si solutie ERP.

Pentru detalii despre activitatile grupului ELSACO consultati site-ul oficial:
www.elsaco.com