Profesor IAȘI

Smartic Club SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Genius Academy caută un profesionist pasionat și implicat, gata să se alăture echipei noastre și să contribuie la dezvoltarea armonioasă a copiilor în cadrul celor 2 cursuri: 1. Soroban și Aritmetică Mentală și 2. Citire Rapidă și Memorare Creativă.

CERINTE

Studii în domeniul psihologiei/psihopedagogiei;
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu copiii și părințiii;
Creativitate și abilitatea de a crea un mediu de învățare stimulant;
Experiență în predare.

Calități personale: responsabilitate, amabilitate și, cel mai important, dorința de a crește pe plan profesional, contribuind la succesul și evoluția copiilor noștri.

BENEFICII OFERITE

Instruire și certificare internațională pentru dezvoltarea abilităților și competențelor în domeniul educației și dezvoltării copiilor.
Salariu motivant, recunoașterea eforturilor și contribuției în creșterea și dezvoltarea copiilor noștri.
Condiții de muncă la cel mai înalt nivel, asigurate de un mediu plăcut pentru desfășurarea activității didactice.
Teambuilding-uri și evenimente inspiraționale în cadrul echipei.

Genius Academy oferă copiilor de 4-14 ani posibilitatea să studieze două cursuri: Soroban și Aritmetică Mentală; Citire Rapidă și Memorare Creativă. Aceste cursuri sunt predate de psihopedagogi profesioniști, instruiți, care pun la dispoziția copiilor și o platformă educațională digitalizată; metode, tehnici și instrumente inovative. Urmare a acestora, copiii își dezvoltă abilitățile viitorului.